4 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Przyszłych uczniów oraz ich rodziców przywitał dyrektor szkoły – Piotr Litwin, a krótką informację na temat SP 6 przedstawiła pani wicedyrektor – Marzena Lesner. Nie zabrakło także występów artystycznych uczniów. Nasi goście posłuchali piosenki „Gdzie tak pięknie szumią drzewa” w wykonaniu chóru szkolnego, obejrzeli występy grup 0a i 0b oraz film promujący naszą placówkę.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie szkoły. Nasi goście mogli zobaczyć halę sportową. Odwiedzili sale lekcyjne, gdzie przyszli uczniowie zapoznali się ze swoimi starszymi kolegami, którzy przygotowali dla najmłodszych prezentacje, zabawy i konkursy. Ogromną popularnością cieszyła się podłoga interaktywna.

Rodzice przez cały czas trwania Dnia Otwartego mieli możliwość rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na niepokojące ich pytania oraz zapoznać się z ofertą naszych pedagogów, psychologa oraz logopedy.

Dziękujemy za tak liczną obecność. Widzimy się już 1 września!