Dnia 19 maja odbyła III Edycja Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego „Z przyrodą na Ty”, którego organizatorem jest nasza szkoła. Konkurs ten ma w naszej szkole wieloletnią tradycję. Przez kilka lat miał on zasięg miejski, jednakże w tym roku odbyła się jego kolejna edycja – wojewódzka. Do najważniejszych celów konkursu należą: popularyzowanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, rozwijanie zainteresowań środowiskiem przyrodniczym, oraz propagowanie kultury ekologicznej wśród uczniów.

Szczególne podziękowania należą się trójce szkolnych reprezentantów: Rozalii Trusewicz z klasy 3a, Mai Palach z klasy 3e oraz Piotrowi Skrzypiec z klasy 3d. Uczniowie ci wygrali eliminacje szkolne i dzielnie reprezentowali naszą placówkę w wielkim finale. Gratulujemy! Za organizację konkursu i jego prawidłowy przebieg odpowiedzialne były Panie: Wioletta Bieniecka, Agata Radziak, Monika Rzeppa oraz Agnieszka Ziębakowska. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji zawierającej wyniki tegorocznych zmagań.

[ZOBACZ MULTIMEDIA]