W roku szkolnym 2019/2020 klasy 3b i 3d biorą udział w ogólnopolskim projekcie pod tytułem „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?”, którego organizatorem jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. Przedsięwzięcie ma na celu rozwijanie potencjału twórczego i intelektualnego dzieci, aby korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości, rozumiały otaczający ich świat i potrafiły w nim działać.
Dzięki realizacji poszczególnych zadań nasi uczniowie uczą się współpracy, rozwijają kompetencje społeczne, kształtują umiejętność krytycznego myślenia rozwijając przy tym pasję do wiedzy i rozumiejąc potrzebę uczenia się przez całe życie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z zajęć, którą znaleźć można korzystając z poniżej zamieszonego linku:

[ODWIEDŹ LINK]