Za nami powiatowe eliminacje 36 Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej i Poezji Śpiewanej.

25 marca 2019r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego, w którym udział wzięło 69 uczestników.

Organizatorem tego konkursu jest Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, we współpracy  z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, natomiast fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów – Zbigniew Trusewicz z klasy IV oraz Dominika Milewczyk z klasy III oddziału gimnazjalnego.

Miło nam poinformować, że Zbyszek zajął I miejsce i będzie reprezentował szkołę w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w maju.

Trzymamy kciuki!!!